- Lieve Maesen
- Martine Wirix
- David Hegge
- Rudi en Martine Gregoire - Goevaerts
- Tony Pollaris
Rouwberichten
(3)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Al 3 jaar…je wordt nog steeds gemist ✨
Sterkte aan Familie en vrienden
An
Janne, Noa
woorden kunnen een steun zijn maar het is de tijd die het verdriet verzacht. daarom voor nu, veel sterkte en voor de toekomst rust en kracht. Op een dag is er plaats voor mooie herinneringen aan je echtgenoot, aan jullie papa. Ik denk aan jullie
Dominique
An,
Janne, Noa,
woorden kunnen een steun zijn, maar het is de tijd die het verdriet verzacht. Daarom voor nu, veel sterkte en voor de toekomst rust & kracht.
Op een dag is er plaats voor mooie herinneringen aan je echtgenoot, aan jullie papa. Ik denk aan jullie.
Dominique
een ex-Luminus collega
wij wensen u en uw familie veel moed en sterkte in deze moeilijke dagen jaak en Melania
Heel veel sterkte met het grote verlies van jullie papa en man.