Rouwberichten
(3)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
3 jaar later zie ik dat André overleden is, ik heb regelmatig met hem gebridged, ken hem ook als arts van mijn moeder en als een waardig man, ik wil toch nog langs deze weg mijn welgemeend medeleven aan de familie overmaken.
isabelle
hoi dokter carlier hoe vreemd het ook klinkt ik denk nog vaak aan je met heel veel respect. Het ziekenhuis is veranderd . Telkens als ik binnen stap denk ik wat zou dokter carlier hier van vinden ? Nog eens bedankt voor alles
het is nog steeds vreemd
Gezien ik nog niet op het kerkhof ben geraakt in deze moeilijke periode wil ik zo een bloemetje schenken aan een dokter met het hart op de juiste plaats. Ik heb enorm veel aan hem verloren ondanks de goede opvolging van zijn medewerkers.
ik kwam van 1992 bij dr Carlier en hij heeft me genezen en jaarlijks op controle ,was wel even de kluts kwijt toen ik hoorde dat hij overleden was,had ik het geweten had toch de befrafenis bijgewoond,heb er zoveel aan verloren ,ik kon daar goed mee babbelen en voelde mij ook thuis bij hem.
ik wens de de familie heel veel sterkte toe.
ik ken André vanaf mijn jeugd, in de Oefenschool te Gent. Hij zat bij mijn pa in de klas in de lagere school. Een uitmuntende leerling. Later was hij de arts van mijn moeder. Hij zei mij ooit: ik wil je ma zo graag genezen. En na jaren, lukte hem dat ook. Hij had een kritische humor. Sommige mensen vonden hem hard. Ik vond hem heel eerlijk en to the point. Een schitterende arts. Ik wens de familie een mooie herinnering en verwerking van het verlies van zo'n jong en integer mens.