François Bellinkx

63 Jaar

Geboren Hechtel

Overleden 02/03/2012 Overpelt

François Bellinkx
Hechtel

    Rouwberichten

    (1)
    • François Bellinkx
      Bron
      • Het Belang van Limburg

    Rouwregister

    1. erwin plaatste een bloem

      Al reeds een jaar is er nu voorbij, wat zal het gemis blijven.

    2. Sandy plaatste een bloem

      Mijn innige en oprechte deelneming aan de hele familie! Je was een fijne man die klaarstond voor iedereen!

    3. Gerard en ghislaine plessers-vliegen

      Wij willen jullie veel sterkte wensen bij dit zware verlies. We waren enkele weken weg en lezen nu pas dat Swa gestorven is. Wij zullen hem gedenken als een man uit één stuk die steeds een vriendelijk woord had voor iedereen en zich steeds weer opnieuw inzette voor goede dingen.

    4. stephanie caubergh plaatste een bloem
    5. Henri en Maria Croymans-Snoeks

      Onze oprechte deelneming bij het overlijden van Francois

    6. Jean en Monique Bernaerts

      Jean en Monique Bernaerts betuigen hun oprechte deelneming.
      Wij zijn wel al 7 jaar weg van de Rest maar Swa blijft in onze herinnering de kordate begeesteraar van de buurtvereniging en Rest-Kermis!

    7. Ann Jacobs plaatste een bloem

      Veel sterkte met het verwerken van dit groot verlies!!

    8. Ron en Lut Heynen -Mae

      Beste Martha,kinderen en kleinkinderen ,
      Onze innige deelneming bij het veel te jong heengaan van Francois , wij zullen hem nooit vergeten veel sterkte samen met uw kinderen en familie en vrienden , van Ron en Lut ,

    9. Jacqueline Philtjens

      Beste Martha,kinderen en kleinkinderen. Slechts weinig woorden passen in een tijd van droefheid en pijn. Moge dit gebaar een teken van medeleven zijn.

    10. Gerard en Marleen Hilkens - Vanbaelen

      Martha wij wensen jou en je familie veelkracht en sterkte!