- Liyam .D
- S. .T
- Christophe Ceelen Christophe Ceelen
- DOMINIQUE SIMONS
- veronique Willems
Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Dood ben ik nietdood ben ik pas als jullieniet meer aan mij denken.
Rouwregister
Innige deelneming
We zullen je nooit vergeten, Je was een goede lieve en eerlijke mens en vooral super grappig zo uniek en mooi. Je stond altijd klaar voor mij en iedereen, je was en zult altijd in mijn hartje blijven, rust zacht lieve Luc. 😪😪
Innige deelneming aan de familie vanwege pedicure Claire .
Met grote verslagenheid hebben we het nieuws vernomen van het plotse heengaan van Luc. Het kwam als een totale verrassing.
Ik ken Luc vooral vanuit mijn jeugd, als zoon van Jeanne en Fikske. Hij was een speciale persoonlijkheid — iemand die opviel en die je bijbleef. Sterkte toegewenst.
Met grote verslagenheid hebben we het nieuws vernomen van het plotse heengaan van Luc. Het kwam als een totale verrassing.
Ik ken Luc vooral vanuit mijn jeugd, als zoon van Jeanne en Fikske. Hij was een interessante persoonlijkheid — iemand die opviel en die je bijbleef. Sterkte toegewenst.
Je was mijn beste vriend. Ik reek nog een hand. Helaas,
Rust zacht