- Geert Jammaers
Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Innige deelneming. Caroline, een ondeugende lach en een gul hart. Ik was haar scoutsleidster in Waregem, lang geleden. Veel sterkte. Trees
Ik hou eraan jullie veel moed en sterkte te wensen bij het overlijden van Caroline. We brachten samen heel leuke momenten door in onze jeugd. Rust nu maar achternichtje
Micheline Claeys
Onze oprechte deelneming.
We wensen u veel sterkt toe bij het verwerken van dit
groot verdriet.
Koester de vele mooie momenten samen.
Caroline, maar paar keer ontmoet,
maar we houden er mooie herinnering aan.
Claudine en Marc Dhondt
Geachte Familie
Onze oprechte deelneming. Veel moed en sterkte voor het verwerken van dit immens verdriet en dat de mooie tedere herinneringen aan Caroline als echtgenote, mama …. Jullie eeuwig mogen bijblijven.
Mijn deelneming bij het heengaan van mijn lieve gebuur in de vroege Waregem periode, waar we heel mooie herinneringen aan koesteren. Spijtig dat we ons later uit het oog zijn verloren. Veel sterkte aan de familie.
Dear Boudy,
It is with great sadness that I heard about Caroline’s farewell.
I hope you will find the strength to pass through this difficult moment, supported by family and friends.
Marc
Wij bieden U onze welgemeende deelneming aan bij het toch plotse afscheid van jullie lieve echtgenote en mama.
Veel sterkte in deze droevige dagen.
Innige Deelneming
Caroline, lieve vrouw en moeder, waarom moest je gaan? Je had nog zoveel willen doen.
Ik wens de familie veel steun en moed.
Innige deelneming vanwege Hilde, vroeger in Zwitserland samen moni geweest in Lenzerheide.