- Benny en Suzy Vanloffelt- D’Exelle
Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Na een verdienstelijk leven is zacht aan onze liefde ontnomen
Rouwregister
Marc en Christel ,
Onze deelneming en veel sterkte in deze droevige tijden,troost elkaar en koester de mooie momenten samen met jullie kinderen en schatten van kleinkinderen.
Christine en Wilfried xxx
Beste
André,Marc ,Christa en familie
Onze oprechte deelneming bij het overlijden van je dierbare echtgenote,moeder en grootmoeder wij wensen jullie veel sterkte in deze zeer droevige tijd,laat de mooie herrinneringen in jullie harten verder leven.
vanwege ,
Jean en Corry De Weyer
Kortessem
Sterkte aan Familie en vrienden
Wij willen onze oprechte en innige deelneming betuigen met het overlijden van Marc zijn mama. Wij wensen de ganse familie Valkeneers heel veel sterkte en moed in deze zware en moeilijke periode. Herinner jullie de vele mooie momenten die jullie samen met haar hebben mogen beleven.
Patrick en Vera
Innige deelneming met het overlijden van jullie echtgenote, moeder en grootmoeder. Heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.
Innige deelneming
innige deelneming
Onze oprechte deelneming, veel sterkte
Innige deelneming.