- bernardus van etten
- Ghislaine Van vlierden
Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Frans Thoné heb ik gekend als van af, 1962 Frans Thoné heeft één wasmachine gebracht naar myn moeder in 1963 voor kerstcadeau in Driehuis op het tesselschade pant zien op zondag met een boembaker als sinterklaasfeest hij was één geweldig zakenman. Frans Thoné zal vreselijk gemist woorden bjvetten@gm
Innige deelneming en veel sterkte aan Martine en Glenn en familie met het verlies van jullie papa. ?
Veel sterkte aan de familie.
Innige deelnemen en ons gedachten zijn met de familie in deze moeilijke tijden. Frans was een fijne man, rustig en lief, wij missen hem.
Johnny en Daphne.
Al de jaren in de ruiterclub , geen één woord harder dan het andere , allemaal herinneringen aan je die ik zal koesteren.
Rust in vrede Franske ,dag maat.
Beste Martine en Glenn
ik leerde jou in het verleden kennen op LIHOS Genk, en Franske jaren later als partner van tant Lutgarde, op de slipjachten in Wiemesmeer. en nu zijn ze er beiden, en dat op zo'n korte tijd niet meer..
bij deze wil ik jullie heel veel sterkte wensen. Hilde Jans en Luc Windels
Het is vreemd en je wordt ondergedompeld in een bad van nostalgie als je verneemt dat weer een "klasssieker" van je ruitergroep overleden is. Ben blij dat ik je gekend heb Franske, rust in vrede.
Het is vreemd en je wordt onder gedompeld in een bad van nostalgie als je verneemt dat weer een "klassieker" van je ruitergroep is overleden. Ben blij dat ik jou gekend heb Franske, rust in vrede.