- Lieve Menten
- Hans Coopmans
- Hans Coopmans
Rouwberichten
(2)- Bron
-
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Vandaag in de media weer een geval van zelfdoding, pesters op school. Doet mij denken aan jou Piet, toen mensen werden gekleineerd, moest jij nog eens meedoen met de pestkoppen. Jullie zijn ziek volk Muller. Het is goed dat je dood bent, ik heb vrede hierbij.
Graag offline halen. Ik heb er vrede mee nu ik weet dat je dood bent.
Piet en familie, jullie zijn slecht volk. Deze website is geen plaats voor onkruid. Graag opkuisen asap!
Dag Piet,
Ik vernam nu pas dat je heen bent gegaan. Mijn innige deelneming voor al diegenen die je dierbaar waren.
Je was een leraar in de ware zin van het woord. Dank u is het allermooiste gebed dat ik je kan wensen. Tot later is mijn antwoord !