Yvonne Kunnen

56 Jaar

Geboren Molenbeersel

Overleden 22/02/2016 Molenbeersel

Yvonne Kunnen
Molenbeersel

    Rouwberichten

    (1)
    • Yvonne Kunnen
      Bron
      • Het Belang van Limburg

    Rouwregister

    1. Ronny Noukens plaatste een bloem

      Veel sterkte.

    2. Johan ,Monique ,Lorrain en Farah Kunnen.

      Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.

    3. Mathieu Kunnen

      Veel te vroeg is Yvonne moeten heengaan maar ze heeft moedig gestreden. Nu is ze terug verenigd met haar man. Wat blijft zijn onuitwisbare herinneringen. Heel veel sterkte in deze moeilijke periode, heel speciaal voor Kurt en Raf en de ganse familie. We leven met jullie mee en zullen jullie ma blijven herinneren als een goedlachse, ondernemende en zorgzame vrouw. Innige deelneming.

    4. Gilbert en Linda Van Gorp - Van Parys

      Veel sterkte in deze moeilijke dagen , innige deelneming .

    5. Janssen Aerden Michel & Marijke, Ben

      We wensen jullie heel veel moed en sterkte toe bij het verwerken van dit groot verlies en hopen dat de mooie herinneringen jullie tot steun mogen zijn.

    6. Crommen van Hees

      Innige deelneming en veel sterkte voor heel de familie

    7. Aan Kurt, Raf,Familie,Vrienden van YVONNE: plaatste een bloem

      Een mens is machteloos,
      Het leven is soms zo broos…
      Oprecht medeleven van Johan,Conny en Kenny.

    8. Gielen- Vankerkom Jacques,Nicole Ian

      Beste Familie van Yvonne, wij willen onze oprechte deelneming betuigen bij het heen gaan van haar.
      De laatste reis die ze nu alleen maken moet, weg van de mensen die echt om haar geven. Alles wat ze had heeft ze los moeten laten.
      Wie ze lief had moet ze nu verlaten. Het is een reis waar niet naar uit is gekeken.
      In gedachten zal je altijd voort blijven leven. Missen is maar een woord. Maar om" het missen" te moeten ervaren, daar zijn geen woorden voor.Vaarwel Yvonne wees maar niet bang, je bent niet alleen! Vogels zullen je begeleiden naar het andere bestaan. Spreid je vleugels als een vlinder. Vlieg tot achter de horizon, daar is het paradijs waar je welkom zal zijn.Sterkte Kurt en Raf!

    9. Vital en Godelieve Moonen Steensels plaatste een bloem

      veel sterkte

    10. Willy Driesen

      Oprechte deelneming