Georges VANDEGOOR

68 Jaar

Geboren Lommel

Overleden 29/06/2015 Genk

Georges VANDEGOOR
Genk

    Rouwberichten

    (1)
    • Georges VANDEGOOR
      Bron
      • Het Belang van Limburg

    Rouwregister

    1. Nata plaatste een bloem
    2. John Adriaens

      Beste familie, ik heb vandaag pas vernomen dat mijn oud-collega Georges overleden is. Gecondoleerd met dit verlies en sterkte voor de toekomst. Ik zal altijd de beste herinneringen bewaren aan de samenwerking met Georges in de periode dat ik bij Randwyck (Sphinx) werkte.

    3. Daniel Bollen

      Veel sterkte

    4. Liesbeth, Michaël en Elias

      Veel sterkte voor jullie allen!

    5. Leopold , Myriam & Christopher

      Beste familie,heel veel sterkte bij dit droeve gebeuren. Wij zullen George altijd blijven herinneren als een vrolijk man vol van muziek... Hij was nog veel te jong

    6. Frank Van den Veyver

      Monique, David, wat erg, het kwam geheel onverwacht ! Ach, en er viel nog zoveel te zeggen !
      Veel moed, sterkte,...Veel leuke momenten gekend met Georges die ten volle van het leven heeft geproefd......

    7. MAKK Maasmechelse KunstKring

      Hallo Monique,

      Veel sterkte gewenst met dit verlies.
      Innige deelneming vanwege alle leden van MAKK Maasmechelse Kunstkring

      Guido Thomassen
      Voorzitter MAKK

    8. MAKK Maasmechelse KunstKring

      Hallo Monique,

      Veel sterkte gewenst met dit verlies.
      Innige deelneming vanwege alle leden van MAKK Maasmechelse Kunstkring

      Guido Thomassen
      Voorzitter MAKK

    9. Clemens

      Georges, ik zal je nooit vergeten. IK zal je blijven herinneren als een steeds opgewekte vriend. De muziek die we deelden hebben we gelukkig nog.
      Moniek, ik wens je heel veel sterkte.

    10. stip

      't Is niet altijd koek en ei tussen ons geweest Georges, zeker niet de laatste jaren, maar ik heb desondanks een heel slecht gevoel hierbij, ook al omdat we het nooit hebben kunnen goedmaken. Ik onthou de beste jaren, een cliché misschien, maar die waren dan ook echt super!