Tom Huysmans

22 Jaar

Geboren Lommel

Overleden 11/01/2014 Lommel

Tom Huysmans
Lommel

    Rouwregister

    1. ikke plaatste een bloem

      mis je lach

    2. gringhuis joyce plaatste een bloem

      Tom het is nu nog niet zolang geleden dat je van ons heen bent gegaan we missen je superhard jij was altijd zo van ik wil en ik kan het je was me een kerel

      veel sterkte aan familie en vriende

    3. gringhuis joyce plaatste een bloem

      Tom het is nu nog niet zolang geleden dat je van ons heen bent gegaan we missen je superhard jij was altijd zo van ik wil en ik kan het je was me een kerel

      veel sterkte aan familie en vriende

    4. Gert Van Gorp plaatste een bloem

      Veel sterkte aan de familie ! Dit is verschrikkelijk.Ik weet nog hoe Tom mij heeft helpen filmen op de hondenschool Blauwe Kei in 2007.Zone goeie kerel is veel te vroeg gegaan.Slaap zacht Tommeke !

    5. Etienne & Monique Dries - Cox plaatste een bloem

      Sterkt aan familie en vrienden!

    6. Snoeks Inge plaatste een bloem

      Marcella, mijn oprechte deelneming in deze moeilijke tijd

    7. goof plaatste een bloem

      rip sterkte aan vrienden en familie

    8. fam. boonen plaatste een bloem
    9. André Aerts plaatste een bloem

      Een leven dat zo jong wordt afgebroken. Tom, goede jongen, rust zacht. Ik heb pijn. Je familie en je naasten hebben pijn. Ik gebruik geen woorden. Maar elke dag leef ik, zonder einde, mee. Ik hoop en bid voor een wonder om troost te vinden. Het leven is niet eerlijk.
      Dré Aerts

    10. Hilde plaatste een bloem

      Tom, ik kende je niet maar het ik heb een zoon van dezelfde leeftijd...ik sta stil bij jou heengaan omdat het veel te vroeg was maar ja, het is altijd te vroeg. Je was in de fleur van je leven en je foto spreekt voor je: je was een goedlachse kerel en je had nog zoveel te doen maar ja, het noodlot sloeg toe. Rust zacht Tom!
      Sterkte aan familie en vrienden.