Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Beste Rudi,
Ik heb vandaag het pijnlijke nieuws vernomen via een collega die samen met ons de opleiding onderofficier volgde te bevevingen. Ik zal nooit onze fantastische leuke momenten vergeten.
Slaap zacht beste vriend,
Beste Rudi,
Ik heb vandaag het pijnlijke nieuws vernomen. We hebben elkaar de laatste jaren uit het oog verloren, maar ik zal nooit onze fantastische leuke momenten vergeten en zelfs nu, na al die jaren, doet dit ongelooflijk veel pijn.
Slaap zacht beste vriend, ik zal je nooit vergeten.
Innige deelneming en veel sterkte in deze moeilijke periode.
Aan iedereen die ons via deze weg zijn steun heeft betuigd.
Onze dank hier voor;
Mijn oprechte innige deelneming ! Veel sterkte in deze moeilijke periode.
Heel onverwacht vernam ik het overlijden van Rudi. Rudi je was een toffe collega en vriend die er was in moeilijke tijden.
Veel sterkte aan Sven en familie
oprecht medeleven ,vanwege anita smolders en familie
Rust zacht Rudi
Innige deelneming aan familie en vrienden
Rudi,mekaar compleet uit het oog verloren en dan verneem ik gisteren dit. Ik wist niet eens dat het om jou ging... Ik zal je altijd blijven herinneren als Prins Carnaval, als een ontzettend lieve gastheer bij jou thuis (jààren geleden),de ambiancemaker bij vrienden, en de ongelofelijke fijne (ernstige) mens die je kon zijn waar nodig ... Het ga je goed. Veel sterkte aan zij die achterblijven.