Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Onze oprechte deelneming. Ginette ik wens je heel veel strekte X
Lieve Make zonder jou is alles leeg ik zal altijd van je houden en je heel erg missen. Je schatje Ginette X
rust zacht lieve make,mis je
Innige deelneming !
Afscheid nemen van iemand die alles heeft gegeven en voor wie niets teveel was, doet enorm pijn. Maar de vreugde die zij iedereen heeft gegeven zal een mooie herinnering zijn. Veel sterkte voor de hele familie!
Beste Ginette en Peter,
Wij weten hoeveel jullie moeder voor jullie betekende...
Veel sterkte toegewenst in deze droevige dagen!
Lydia en Jean Louis Vanseer
Innige deelneming met het overlijden van Jullie moeder schoonmoeder oma overgrootmoeder en overovergrootmoeder we wensen Jullie allen heel veel sterkte toe
Lieve fina, ik ben blij de eer gehad te hebben Jou,veel te kort , gekend te hebben. Ik heb gevoeld in die paar weken dat jij door veel liefde omringd werd. En met nog meer liefde zal je zeer vaak in hun herinneringen te voorschijn komen. Je was een bloem van een vrouw. Rust zacht lieve fina. Veel sterke voor de familie. Martine, wit gele kruis hoeselt
Lieve make, we gaan je missen! Altijd stond je voor ons klaar, niks was je teveel...
We koesteren de mooie momenten, voor altijd blijf je in ons hartje xxx Sylvieke Johnneke & Fleurtje