Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Met blijken van innige deelneming.
veel sterkte aan gans de familie !
Geachte mevrouw Vanspauwen, beste Christiane,
mag ik u mijn medeleven betuigen.
Luc was voor mij een aangename altijd weer vriendelijke man én patiënt.
Sam Swerts
Veel sterkte voor de ganse familie in deze moeilijke dagen. Luc, jou onvervalste humor staat in ons geheugen gegrift.
Veel sterkte voor de ganse familie in deze moeilijke dagen. Luc, jou onvervalste humor staat in ons geheugen gegrift.
Sterkte.
Beste familie, ik had het "voorrecht" om Luc te leren kennen tijdens een initiatie Nordic Walking te Halle, nu ongeveer een jaar geleden. Ik heb genoten van Luc en Myriam,van hun niet te stuiten enthousiasme en tegelijk professionalisme om ons de technieken bij te brengen.Zelden heb ik zo'n fijne, positieve en gemotiveerde mensen gezien. Velen zullen je heel hard missen Luc. Veel sterkte aan de familie en iedereen die Luc heeft gekend.
Woorden schieten tekort. Veel sterkte!
bedankt luc ,dat je zo een oprechte,hechte vriend voor rob was ,zonder meer ,zonder vragen.. thvisi je nam als vanzelf een deel van mijn taak over..
bedankt luc ,dat je zo een oprechte,hechte vriend voor rob was ,zonder meer ,zonder vragen..
je nam als vanzelf een deel van mijn taak over..