- Hale Ipek
Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
??
Condoglianze fam uda
?
❤️❤️
Alweer bijna een jaartje voorbij vijf dikke jaren Antonio nog steeds herinner ik mij de dag als gisteren, elke dag ging ik met Tuana een dutje doen omdat ik zwanger was van onze Esma maar die dag kon ik niet slapen ik moest uit huis gaan en ben toen opgestaan en gewoon naar mijn mama gegaan er was een ongerust gevoel in mij slapen lukte echt niet.. Daarna bleek het zo te zijn dat wij samen zelfde uur een dutje zijn gaan doen voor mij het dutje wat niet lukte en voor jouw de diepe slaap waar je nooit meer wakker bent van geworden.. Nooit zal ik die dag vergeten en zeker niet dat moment dat ik het vreselijk nieuws te horen kreeg ik voelde werkelijk de slag in mijn hart ik weet niet hoe ik die dag van Bilzen terug naar Beringen ben gekomen een nachtmerrie gewoon.. Ik denk vaak aan je Antonio weten dat je er niet meet bent is niet te begrijpen.. Rust zacht en hopelijk zien we elkaar weer terug!!
Altijd in onze gedachten
En nog eens denk ik plots aan jouw, pfff waar zijn de gouden tijden mis je om in u tuin zien te werken, vragen of ik peterselie wil of zelfs tomaten, elke keer Tuana iets lekkers geven, je Italiaans muziek wat je af en toe luid op zetten, ik kan nog zo veel dingen opnoemen. Doet pijn Antonio.. Rust zacht..
Je blijft bij ons voor eeuwig en altijd..
We zullen je nooit vergeten zelfs Tuana is je nog steeds niet vergeten..
We hadden je heel graag.
Carmina komt je elke dag bezoeken wat een voorbeeld liefde jullie voor elkaar hadden.
We houden van jullie!!