Rouwberichten
(2)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Ik heb Vera rond 1975 goed gekend en lees jammer genoeg nu pas haar overlijdensbericht. Ik was goed met haar bevriend, maar we verloren het contact. Ze was toen ook al een grote hondenvriend. Jammer dat ze zo vroeg moest heengaan.
Bij deze wens ik de familie en in het bijzonder Eva veel sterkte toe bij het veel te vroege overlijden van Mevr. Jordan. Ik heb haar persoonlijk niet gekend, maar weet wel dat ze een prachtige dochter heeft. Eva, houd je sterk!
Sarah Onclin, je leerkracht Engels in het Lyceum.
Lieve Vera, we hadden iets samen.., jij het asiel en ik werte met honden, we kenden ons al van de school lang geleden..,één ding blijft me altijd bij van Jou, je lach, je doorzettingsvermogen.., ik kwam je soms tegen 100uit pratend en men dag was weer goed, ik ga je missen lieve meid..,maar toch blijf je voor altijd voor een stukje in men hart, rust zacht tussen de hondjes, geef men lieve Jack'o ook een dikke knuffel..
sterkte aan je kids je familie en vrienden..,
Mijn innige deelneming aan de familie! vanwege Sylvia Moonen
vera ik hoop dat er hier boven ook hondjes zijn,we gaan u missen.
Onze innige deelneming
LIEVE KINDEREN VAN VERA,
IK HEB DIKWIJLS MET HAAR GETENNIST-ZE WAS ALTIJD BEREID OM BIJ ONS IN TE SPRINGEN ALS ER IEMAND AFBELDE.DE AFTERTENNIS WAS ALTIJD VROLIJK EN BLIJ.JULLIE MAMA WAS ALTIJD POSITIEF
JULLIE MAMA HAD HET ALTIJD OVER JULLIE.ZE KWAM ER NIET OVER UIT GEPRAAT.
JULLIE WAREN HEEL BELANGRIJK VOOR HAAR EN ZE WAS HEEL BEZORGD OM JULLIE.ZE WILDE ALLEEN MAAR JULLIE GELUK.
HET WAS VOOR MIJ NEN DIKKE SCHAT!
SPIITIG DAT ZE ZO VROEG MOEST GAAN.
GILBERTE BROUX