Rouwberichten
(2) Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Hij volgde 25 Rondes van Frankrijk op de motor, 8 Wereldkampioenschappen voetbal en 4 Olympische Spelen. Nederlandse radioluisteraars maakten kennis met de journalist toen hij de uitvaart van Koningin Elisabeth in 1965 versloeg. Hij stond bekend om zijn nuchtere en gedreven stijl.
Rouwregister
mijn oprechte deelneming!
mijn oprechte deelneming!
Fantastische commentator, hij bracht de voetbalwedstrijd in de huiskamer. De spanning van de wedstrijd werd perfect via de radio overgebracht naar de huiskamer. Beelden waren overbodig, zijn verslaggeving gaf mij voldoende verbeelding over de wedstrijd. Zijn geweldige stem versterkte dit alles nog eens. Hij bleef mij ten allen tijde boeien wanneer hij verslag uitbracht of een interview gaf. De mensen die dit bij mij bereiken kan ik spijtig genoeg tellen op een hand. Bedankt voor de boeiende verslaggeving.
Jan Wauters maakte hetzelfde mee als mijn vader: net rond de 70 jaar, nooit ziek geweest, gezond geleefd, vol plannen en toch in de lente van 2010 plots geheel onverwacht overleden. Veel sterkte.
Vele grote sportmomenten via de radio ons laten meemaken, we hoorden niet alleen de koers nee we zagen het warempel met onze eigen ogen. Maar na groter komst grootst, en dat was Jan Wauters voor mij.
Ben blij dat ik ben opgegroeid met jou als commentator op tv en radio, jij was echt de beste. Jan, het ga je goed daarboven.
Merci pour les souvenirs...
Uit de grond van mijn hart, innige deelneming en sterkte aan de familie, al vond ik nu pas de weg naar deze rouw-rubriek. Mijn ouders zaliger zaagden destijds veel omdat de radio op zaterdagavond of zondagnamiddag 'te' luid stond. Toen ik repliceerde dat het mijn favoriet Jan Wauters was, en het een top-voetbalmatch betrof, lieten ze begaan. Stiekem volgde ik ook (nachtelijke) reportages met een koptelefoontje, om niemand te storen. Die stem alleen al hield me wakker om de match te volgen tot het einde. Ik (en vele van mijn vrienden) missen zo'n krak achter de micro op de radio. Van 't moment dat Kathy Lindekens Jan aankondigde, ging die radio prompt een stuk luider.. "Over naar Jan.. ! ". Het ga je goed, Jan, we vergeten nu wel de radio, maar jou nooit..
Syl