- isabelle peuskens
- Isabelle Peuskens
Rouwberichten
(4)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
liefste oma hier ben ik weer, ik heb het soms nog altijd moeilijk dat opa weg is maar ik ben zo blij dat jullie terug samen zijn. Op moeilijke momenten kijk ik naar de foto die ik heb van mij die opa altijd op zijn bureau en denk ik aan hoe trots opa was op mij ik mis hem enorm
Liefste oma,
Ik wilde dit bericht schrijven omdat ik wil tonen hoeveel ik van jou hou, ik weet we hebben elkaar nooit ontmoet maar je was heel zeker en pracht van en moeder,als ik iets vraag aan papa over jou zeg ik wow wat en lieve mama.
Jij zult altijd en plek in mijn hart hebben.xxx
Wat mis ik je toch. Je was een pracht van een moeder. Hopelijk komen we elkaar hierboven nog eens tegen. Knuf mama x