- Nathalie Robijns
- Nicole Oyen
Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Omdat er liefde is,bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij …
Rouwregister
Veel sterkte met het verlies van jullie mama . Een lieve vrouw , maakte er wekelijks in het w.z.c. een kort praatje mee . Ik ga ze ook missen . Theunis peter en peeters marleen
Met oprechte deelneming!
Afscheid nemen van iemand die je graag ziet is snijden, en dat doet pijn. Maar is ook de grootste vorm van liefde.
Onze oprechte deelneming!
Mijn oprechte deelneming met het verlies van jullie moeder. Ik koester nog steeds de mooie herinneringen aan haar van de tijd dat ik als kind bij jullie kwam spelen. Moge jullie troost vinden in de vele waardevolle momenten die jullie samen hebben gedeeld.