Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Il ne faut pas pleurer parce que cela n’est plus,mais il faut sourire parce que cela a été. Marguerite Yourcenar
Rouwregister
Beste Kathy, Philippe, Anne, en familie.
Mijn deelneming bij het overlijden van jullie papa, die ik me als mijn leraar Frans en als ex-collega van mijn vader met warmte en een glimlach zal herinneren.
Ik bied zijn naasten mijn deelneming aan. Ik houd een mooie herinnering aan deze leraar die ons met milde en scherpzinnige humor, maar daarom niet minder vastberaden, wegwijs maakte in de Franse taal, literatuur, en wat cultuur. Ik heb er later nog veel nut van gehad, en vreugde aan beleefd.
Hij was een goede leraar ... een aangenaam man. Een man met hart en passie. Il m'a appris à aimer la littérature et la lecture. Je garde le meilleur souvenir de lui ... même si nous ne sommes plus vus depuis plus de cinquante ans. Qu'il repose en paix.
Nemen innig deel bij het afscheid van jullie dierbare papa zo snel na mama
We wensen jullie heel veel sterkte toe tijdens deze moeilijke momenten en zoek troost in de vele mooie momenten met papa
Erik en Evelyn