Paula Wintmolders

91 Jaar

Geboren Alken

Overleden 17/12/2024 Kortenaken

Paula Wintmolders
Alken
  • Etienne Bogaers
  • Jo & Veerle Vandebrouck-Ramaekers

Rouwberichten

(1)
  • Paula Wintmolders
    Bron
    • Het Belang van Limburg

Rouwregister

  1. Paul

    Dag ,
    Nogmaals via deze weg onze deelneming bij het het verlies van uw geliefde. Tante Paula was mijn meter, ik draag haar gedachtenis met mij mee.
    Paul Geladé

  2. Kristine Jonkmans

    Mijn oprechte deelneming

  3. Sterre - Erinn - Minne, kleindochters van Ludo en Paula

    Wij willen jullie veel sterkte wensen bij het verwerken van dit oneindig groot verdriet. Paula was een lieve en warme dame, waar wij graag met onze oma op bezoek gingen. Wij hebben prachtige herinneringen aan het kopen van aardbeien op zonnige dagen en bezoeken van pasgeboren biggetjes. Veel liefs.

  4. Familie Knuts- Vandenhoudt

    Paula was een warme, lieve vrouw aan wie we prachtige kind- en jeugdherinneringen hebben. Mama nam ons oa mee naar de boerderij om naar de pasgeboren dieren te gaan kijken. Ook toen we volwassen waren toonde Paula altijd veel interesse in ons en onze kinderen. Heel veel sterke met dit grote verlies

  5. Het bestuur van CD&V Alken plaatste een bloem

    Oprechte deelneming bij het afscheid van uw lieve mama en oma. Sterkte aan de ganse familie !

  6. Stefan Diriks

    Mijn oprechte deelneming en veel sterkte.

  7. Etienne Bogaers brandde een kaars
  8. Gemeentebestuur Alken

    Beste familie,
    Het Alkens gemeentebestuur en alle medewerkers betuigen u hun oprecht medeleven bij het overlijden van uw dierbare. Wij hopen dat de droefheid die u nu treft, mag plaatsmaken voor mooie en dankbare herinneringen. Heel veel sterkte!
    Namens het college van burgemeester en schepenen

  9. Jo & Veerle Vandebrouck-Ramaekers brandde een kaars
Dank je moeder je gaf ons alleswat een moeder geven kan.