Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
‘Madame Sys ‘ zoals wij haar kenden, onze buurvrouw van ‘t Cesaershof had een ondernemingsgeest om U tegen te zeggen.Er was steeds leven in de brouwerij daar en wij vonden dit boeiend als jong meisje. Haar boek verteld ook dat er ook moeilijke momenten waren .
Veel sterkte nu aan de familie
Gitta rust zacht,
Jij fijne, getalenteerde dame
Met een groot hard voor velen
En innige verbondenheid met
Moniek.
Mijn innige deelneming aan de familie.
Patricia Creyns
Oprechte deelneming aan een grote dame die een flink deel van mijn jeugdig leven bepaalde. Dank zij madam Sys bewandelde ik onbewust het juiste pad. Een pad dat me tot over de oceaan bracht om terug via Finland op Europese bodem bracht.
Met hartelijke dank voor je inbreng.
Hallo , ik leerde Brigitta kennen via Monique die begeleide in de bolster . Brigitta kon uren vertellen en we hadden altijd leuke babbels . Wij ontmoeten elkaar eens bij haar thuis en ook in de stad . Mijn oprechte deel neming . Verspeeten Christa
Aan de familie van Brigitta,
mijn oprechte deelneming met het overlijden van jullie mama, grootmoeder en overgrootmoeder.
Ik heb haar gekend tijdens onze revalidatie in Lemberge en bewaar de beste herinneringen aan haar!
Veel sterkte gewenst!
Annette Boon