Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Mijn oprechte deelneming bij het heengaan van uw echtgenoot. Zo vaak zat ik met hem aan tafel na een lezing. Ondanks het late uur en de verre terugrit was het hem niet teveel om te blijven nakeuvelen met ons in Antwerpen: veel levenservaring paarde hij aan een voorzichtig maar beginselvast oordeel
Oprechte deelneming bij het heengaan van André .
Beste Micheline (Muki) en familieleden. Met droefheid vernamen we donderdag het overlijden van André. We hebben André leren kennen als een joviaal en sociaal persoon, die zich veel heeft ingezet voor het VVA. We wensen jullie veel sterkte en moed toe in deze moeilijke periode.
Als lid vanVVA Antwerpen heb ik Dr van Lerberghe meermaals ontmoet .Bij zijn overlijden gaan mijn gedachten naar zijn lieve echtgenote. Ik betuig haar mijn medeleven en hoop dat ze in deze dagen veel steun krijgt,
Maggy Beek
Beste Minou,
mijn sympathie voor André,
Tito Goddeeris
Een warme man is heengegaan... We bieden u onze christelijke deelneming aan.