Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
lieve familie,
een korte tijd geleden hebben we mekaar nog ontmoet in het cultuurcafé van Scharpoord....
de herinneringen zinderen na....echte ont-moetingen met rake uitspraken...
graag deel ik met U Mevrouw Lieve en de kinderen en kleinkinderen mijn diep meeleven.
Genegen groet,
Rita Meyers
Wij bieden onze oprechte gevoelens van innige deelneming aan in de rouw die u treft door het Heengaan van uw geliefd familielid.
Als leden van Neos hebben wij Guus mogen kennen als een uiterst zachte en bijzonder vriendelijke persoonlijkheid.
Wij wensen u allen veel sterkte toe!
Beste Lieve en kinderen,
Zo onder de indruk van het plotse overlijden van Gustje aan wie we zoveel goede herinneringen behouden.
Het is een moeilijk moment om dit nu mee te maken.
We beloven je zogauw we weer eens n
aar zee mogen je te komen bezoeken.
Veel sterkte en moed
Livin
Beste Lieve en Familie,
Ik bewaar zeer goede herinneringen aan Guus. Hij was mijn mentor en collega onderzoeker, altijd jeugdig enthousiast en geïnteresseerd. Bovendien ontving jij ons steeds hartelijk als gasten in jullie huis.
Met grote dank voor Guus’bijdrage aan mijn ontwikkeling.
Onze innige deelneming bij het overlijden van Guus . Telkens we hem zagen een gezellige babbel en uitwisseling van titels van boeken... Sterkte