Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Stil en eenvoudig is zij weggegaan. Stil en eenvoudig zal zij in onze harten blijven voortbestaan.
Beste familie,
beste medezusters
Ik vernam gisteren, louter toevallig, tijdens de pastorale startdag in Heverlee dat zuster Bulteel overleden is. Ik wilde van die gelegenheid gebruik maken om haar, naar jaarlijkse gewoonte, nog eens te bezoeken, helaas .... We stuurden elkaar met Kerstmis ook steeds een kaartje.
Als oud-leerlinge heb een jaar godsdienstlessen van haar gekregen in het tweede middelbaar.
Ik herinner me haar als een zeer verstandige dame met een groot hart en een warme persoonlijkheid, maar toch zeer bescheiden bleef!
Het was misschien een wens van haar om net op O.L.V. Hemelvaart de overtocht naar de Overkant te maken?
Veel sterkte aan de familie en de hele kloostergemeenschap!
Indien mogelijk, had ik graag een herinneringsprentje ontvangen.
Kristien Elst
Mijn oprechte deelneming bij het heengaan van Zuster Maria.
Ik heb het voorrecht gehad haar te mogen ontmoeten via mijn tante.
Zuster Maria was een heel goed mens.
Er ging spontaniteit,warmte,genegenheid van haar uit.
Rust zacht lieve Maria,ook al ben je niet meer onder ons.
Je word nimmer vergeten.
ONZE OPRECHTE DEELNEMING BIJ HET OVERLIJDEN VAN MARIA