Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Beste familie van Guy,
Ik heb Guy pas vorig jaar leren kennen toen ik op Excel cursus ging
Het viel mij op dat hij heel gedreven was maar toch altijd op zijn eigen rustige en duidelijke manier probeerde om zijn kennis over te brengen, altijd doelgericht maar steeds met een kwinkslag erbij zodat het zeker nooit saai was.
Ik ben heel blij dat ik hem heb mogen leren kennen en dat ik op korte tijd toch nog veel van hem heb kunnen leren. Ook zal ik met veel plezier terugdenken aan onze gezellige babbel aan het einde van de computercursus in de foyer van Het Gasthuis.
Ik begrijp dat het voor de ganse familie heel zwaar zal vallen om iemand als Guy zo plots te verliezen en ik wens jullie dan ook heel veel sterkte toe.
Beste mieke en familie, wij voelen oprecht met jullie mee en wensen jullie heel veel sterkte in deze moeilijke
periode.
Mijn diepgemeend medeleven aan de ganse familie bij het plotse overlijden van Guy. Heb Guy jaren geleden leren kennen als een gedreven en zeer sociale persoon, altijd klaar om te helpen, ik was een van zijn vele "computerleerlingen"