Rouwberichten
(1)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
2025, in de nalatenschap van mijn moeder: Gerda van Praag. (Overleden 7-11-2001).
kom ik een lieve brief tegen van jullie moeder nav dat overlijden. Zij vertelt in haar brief hoe belangrijk mijn moeder voor jullie vader was. Hij ook voor haar. Neef en nicht. Ik zou graag iets van jullie horen.
Lieve Bomma,
twas toch nog veel te vroeg. Je hebt nog heel wat trouwfeesten, geboortes, doopfeesten,... tegoed.
Ik wil nog zoveel van u leren en horen en zien.
Geef me af en toe nog wat goede raad.
Ik zie u graag.
Groetjes aaan bompa.
innige deelneming
nvh
Mijn medeleven aan de familie. De wereld is een hele sterke madam armer, "ons madam" zoals we zeiden bij Hugo Van Praag.
Innige deelneming aan de familie vanwege ex-werknemer dienst onderdelen Van Praag.
innige deelneming .
innige deelneming aan de familie. ex-werkneemster Hugo van Praag.
Ik herinner me nog één van mijn eerste dagen bij de firma Hugo Van Praag. De winkel in Merksem was juist vernieuwd en ik stond daar te niksen in mijn mooie kleren. Ik werd aangesproken door een dame met rubberen laarzen die me een emmer met water en zeep aanreikte. "Hier, veegt eens al die ijskasten daar vanboven proper!" Ik dacht dat het de poetsvrouw was, maar het was Mevrouw Van Praag. En zo heb ik haar ontmoet en later ervaren, een hardwerkende vrouw achter een man met visie. En heb ik haar leren ervaren. Toen ik de winkel in Lier opende als gerant, kwam ze controleren. En ze zag dat het goed was en ik kreeg een goedkeurend schouderklopje. En we begrepen samen waar het over ging. Het ga je goed daar boven. Doe de groeten aan Hugo. En zeg Onze Lieve Heer gerust hoe hij de zaken daarboven moet runnen. Het kan alleen maar beter.
Met weemoed denken we terug aan alle speciale momenten die we mochten beleven met Mevrouw van Praag, prettige en minder prettige.Ze blijft in onze gedachten als een hele sterke madam, die wist wat ze wilde en er altijd voor ging. Veel sterkte aan de ganse familie. Staf en Marleen Martin-Vertenten
veel sterkte aan de familie in deze moeilijke perriode.