Rouwberichten
(2)-
Bron -
Familie login
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
Lieve Mevrouw Markey, ik heb de eer en het genoegen gehad om enkele maanden in uw gezelschap te hebben mogen doorbrengen in het kader van ons boek. Je had een enorme, imposante persoonlijkheid en je hebt me fantastische verhalen verteld en herinneringen opgerakeld over jouw verleden op de bühne van het toneel en over de familie Coetermans. Het boek Prins Diamant van Vincent Mercier heb je jammer genoeg net gemist want je bent plots heen gegaan in bijzonder vreemde omstandigheden. Ik hoop dat je rust en vrede vindt bij jouw geliefden en dat je toch nog over jouw zoon Frank waakt. Het heeft me vandaag heel gelukkig gemaakt om te vernemen dat jouw laatste wil ivm de bestemming van jouw woning en grond werd nageleefd door de gemeente. Rust in vrede lieve Yolande.
Lieve Yolande, ik wist niet dat je al vijf jaar de grootste scène bent gaan bespelen. Je was een fijne dame en een lieve vriendin met een bijzondere uitstraling. Ik vergeet je nooit
Ongeveer veertig jaar geleden ontmoette ik Yolande Markey op een poëzievoordracht. Ik herinner me haar nog altijd: ze was een fijne dame.