Willem Cortleven

93 Ans

Date de naissance Lanaken

Date de décès 03/12/2024 Hasselt

Willem Cortleven
Hasselt
  • Annelies Dupont
  • Annick Smeyers
  • Marga Jongen
  • Marga Burger-Jongen
  • Veerle Gilis (WGK)

Avis de décès

(2)

Condoléances

  1. Ann Dewael

    Zo jammer dat ik het overlijden van Wim te laat vernomen heb. Mooie herinneringen en een goede vriend van mijn ouders geweest.

  2. Rudi en Geertje Crijns - Beckers

    Onze oprechte deelneming aan familie en vrienden van ere-deken Willy Cortleven.

  3. Linda en Patrick Crijns-Arnols

    Een bijzonder mens heeft ons verlaten. Mogen de mooie herinneringen een troost zijn in deze moeilijke dagen.

  4. Georgette willems

    Onze oprechte deelneming aan familie en vrienden bij het heen- gaan van vriend Wim waarmee ik ,zoveel jaren in goede verstandhouding heb mogen samen-werken.veel sterkte.

  5. Stef Nouwen

    Christelijke deelneming en een gebed voor Wim.

  6. Annelies Dupont a allumé une bougie
  7. Mieke Mommen

    Vele herinneringen komen nu voorbij, als lid van zangkoor ‘de Heidebiekes’, Wim als proost van de Chiro, als priester, samen actief in het Procinciaal bestuur van KAV Limburg. Ik ben in gedachten bij jullie. Mijn deelneming. Bedankt Wim, geëngageerd, inspirerend en fijn mens. Mieke Mommen, Genk.

  8. Rachelle a placé une fleur
  9. Liset & Jean-Pierre Moniquet

    Innige deelneming

  10. Annick Smeyers a allumé une bougie
De Heer is mijn Herderhet zal mij nooitaan iets ontbreken.Ik zal wonenin het huis van de Heertot in lengte van dagen.Psalm 23