Luc Demolder

70 Ans

Date de naissance Nieuwpoort

Date de décès 03/03/2024 Brugge

Luc Demolder
Sint-Andries
  • Christine Blanckaert
  • Els Laurent
  • Marc Coelus
  • Tine De Backer
  • Ann Bonte

Avis de décès

(1)
  • Luc Demolder
    Source
    • Het Nieuwsblad

Condoléances

  1. Christine Blanckaert a allumé une bougie
  2. Els Laurent a allumé une bougie
  3. Marc Coelus a allumé une bougie
  4. Dr Michel Goetinck

    Oprechte deelneming aan de familie bij dit onverwacht heengaan van een huisarts, die geliefd was bij zijn patiënten en gewaardeerd werd door zijn collega's. We verliezen allen een persoon, die zich heeft ingezet voor zijn medemens.

  5. Dominiek Deknock

    Rust in vrede en dank voor alles wat je voor mijn ouders betekende "Fernand + en Julia.

  6. Dr dirk van renterghem

    Mijn deelneming aan zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen, en al wie hem zal missen , en treurnis om hemzelf. Hij overleed in het ziekenhuis waar ik als longarts mee voor zijn patienten zorgde, zelfs voor zijn vader. Een goede samenwerking, getekend door eederzijds vertrouwen en eenvoud.

  7. dokter jan theunynck

    wij betuigen aan de familie ons diep meevoelen

    katrien en jan theunynck

  8. Tine De Backer a allumé une bougie
  9. Vera De Cloedt a placé une fleur

    Innige deelneming, sterkte aan de familie.

  10. Jolien Depoorter

    Luc was meer dan zomaar een huisarts. Hij was een steun en toeverlaat, een klankbord met het hart op de juiste plaats. Zijn plotse overlijden raakt mij erg diep. Ik zal hem nooit vergeten. Ik wens zijn echtgenote, zijn gezin, familie en vrienden sterke, liefde, warmte en moed.