Joseph Neven

83 Ans

Date de naissance Gors-Opleeuw

Date de décès 03/12/2020 Tongeren

Joseph Neven
Millen
  • Bert en Josette Mussen Stulens
  • Miranda Sterkendries
  • Martin Schaeken
  • Edgard - Elly Schoefs- Froidmont

Avis de décès

(2)
  • Joseph Neven
    Source
    • Het Belang van Limburg

Condoléances

  1. Bert en Josette Mussen Stulens a allumé une bougie
  2. PAUL WIRIX

    Oprechte deelneming bij het overlijden van jullie vader en grootvader.

  3. Je zus Lisette

    Liefste broer,
    Samen groeiden we op. We konden niet zonder elkaar en waren altijd samen, want jij was mijn grote broer. Je zal voor altijd een plaats in mijn hart hebben , ik blijf aan je denken en zal je nooit vergeten. Dag broertje , slaap zacht, ik hou van je.

  4. Familie Awouters - Kortessem

    Onze oprechte deelneming.

  5. Libert Verjans-Snellings

    Beste familie,
    We waren getroffen door het onverwachte nieuws van het overlijden van Jef.
    We waren dichte buren en leeftijdsgenoten van alle kinderen Neven en brachten onze jeugdjaren grotendeels met elkaar door. We hebben Jef goed gekend met zijn dromen voor vliegtuigen.
    Onze oprechte deelneming

  6. Familie Reulens

    Veel sterkte en berusting!
    Familie REULENS Opoeteren.

  7. Polly en josee reulens neven

    Lieve broer..we koesteren de mooie herinneringen als een kostbaar geschenk.Je hebt voor altijd een plaats in mijn hart.... een broer om van te houden. Dikke knuffel van je zus Josee en Polly.❤❤

  8. Raf en Annick Peeters

    Oprechte deelneming.

  9. Miranda Sterkendries a allumé une bougie
  10. Martin Schaeken

    Door een dichte neven van Mythen en Sagen heb ik mijn inspiratie verloren maar mijn gedachten aan mijn beste vriend en buurman zullen blijven bestaan.

    Rust zacht Jefke

​​​​Zwaar werden de dagenen lang duurde de nacht, Hoe moeilijk is het vechtenbij het ontbreken van kracht.Ik heb de berg beklommendie jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet. Ik ben in vrede gegaan.​

Photos