Ivan VANELDEREN

72 Ans

Date de naissance Sint-Truiden

Date de décès 28/01/2020 Sint-Truiden

Ivan VANELDEREN
Sint-Truiden
  • patrick machiels
  • Dirk Lenaers
  • Joel bogaerts
  • Benny en Marleen Vanacken Van-Gossum

Avis de décès

(1)
  • Ivan VANELDEREN
    Source
    • Het Belang van Limburg

Condoléances

  1. Jan Vanbrabant a placé une fleur
  2. Gunter Reniers

    Mijn deelneming !! Ivan was een topleerkracht. Altijd vriendelijk en behulpzaam. Bedankt voor de fijne jaren bij De Broeders !

  3. Emile Vanderschot

    Veel sterkte aan de familie !
    Emile Vanderschot ( klasgenoot 5° leerjaar/ meester Witters)

  4. Elke Celis

    Wat was u toch een uitzonderlijk mens, meneer Vanelderen. Vanaf dag 1 in de Broeders tot ver ná mijn schooltijd gaf u uw kennis door, steeds bedachtzaam en betrokken, vaak met droge humor, altijd even vriendelijk. Warme herinneringen aan Navi, ik zal ze nog lang koesteren. Rust zacht, sterkte!

  5. Herman

    Als oud-leraar van mij zal ik steeds met heel veel respect aan onze meester 'Ivan' terugdenken, altijd vriendelijk en behulpzaam. Dit was een man met heel veel 'klasse' en ik zal hem als leraar nooit vergeten. Ik zal steeds met een heel goed gevoel aan hem terugdenken. Rust zacht Ivan!

  6. Geert Joris a placé une fleur

    Bedankt meneer Vanelderen. U was een fantastische leraar!

  7. patrick machiels a allumé une bougie
  8. Plevoets Rudy a placé une fleur

    Innige deelneming

  9. Paul Vanstraelen

    Innige deelneming. Ik wens u allen veel sterkte bij het overlijden van een prima leraar en een goed mens.

  10. Dirk Lenaers a allumé une bougie