- Andre Braekevelt
Avis de décès
(2) Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Condoléances
mijn oprechte deelneming!
Ik blijf maar zoeken naar woorden want ik weet niet hoe het is.
Maar ik wil je laten weten dat ik aan je denk,
En je heel veel kracht toewens bij de verwerking
En het vreselijk grote gemis.
Inge.
Moge de steun van je vrienden troost bieden en de goede herinneringen het verlies verzachten wij hopen dat jullie dat kracht vinden om dit verlies te dragen moge dit gebaar een teken van medeleven zijn veel sterkte aan de familie en vrienden
Spijtig!
We zullen haar mooie stem missen.
Ik wil mijn deelneming betuigen aan haar familie.
Nogmaals heel veel sterkte.
Groot is jullie verlies beperkt zijn onze woorden
Innige deelneming
Vanwege patrick vansteelant dewitte
egemmsebinnenweg 4
8740 pittem
Onze welgemeende kristelijke deelneming aan de ganse familie. Wij leerden haar kennen in de Opera van Antwerpen, waar zij schitterde als Nancy in "Oliver". Zij was ook aanwezig met haar man op de luchthaven, toen wij in 1987 voor langere tijd naar het buitenland vertrokken, om afscheid te nemen. Wij zullen dit nooit vergeten. Rust zacht, lieve Rita.
rust zacht,bedankt voor al het moois dat je achterlaat...........