Erik Henrioulle

49 Ans

Date de naissance Sint-Truiden

Date de décès 01/06/2015 Hasselt

Erik Henrioulle
Zoutleeuw

    Avis de décès

    (1)
    • Erik Henrioulle
      Source
      • Het Belang van Limburg

    Condoléances

    1. Ann Mathys

      Ik heb Erik gekend bij de vereniging van Singles en heb nu pas vernomen dat hij overleden is. Voor mij was Erik een lieve intelligente man met een groot hart, veel zin voor humor, die ook van het leven en de mensen hield. We hebben ettelijke keren kunnen schaterlachen. Het was een shock om te horen dat hij heengegaan is. Ik hoop dat hij nu rust zal vinden.

    2. MEEUS francis a placé une fleur

      INNIGE DEELNEMING VOOR DE HELE FAMILIE VAN SONJA EN FRANCIS

    3. Lore Donvil en Jolande Hendrickx

      We wensen jullie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd van afscheid nemen. Weet dat Erik zeer geliefd was.

    4. Patrick Q.

      dag Erik,
      heb je sinds onze middelbare studies ( Zoutleeuw ) niet meer gezien doch heb de beste herinneringen aan deze tijd. Jij zorgde altijd voor de leute in onze groep.
      Rust zacht Erik...
      veel sterkte aan de familie en kennissen

    5. Wim, Kristien semme en Nelle a placé une fleur

      Rust zacht Erik. Veel sterkte aan familie en vrienden.

    6. Dehertefelt Luc a placé une fleur
    7. Benny Pacolet

      Verschrikkelijk nieuws, Eric u was een fantastisch persoon we zullen u missen.
      Heel veel sterkte aan de ganse familie in deze zeer moeilijke periode.
      Rust zacht Eric.

    8. Vicky

      Ik kende je nog niet zo lang maar zal je blijvend herinneren als een fijn iemand met een hart van goud. Rust zacht Erik. Sterkte voor je familie. Vicky x

    9. Sylvie a placé une fleur

      Erik, ik heb je lang niet gezien maar vindt het verschrikkelijk te denken dat ik je nooit meer ga zien. Ik hoop dat je hierboven evenveel plezier zult beleven als wij hier beneden beleefd hebben. Ik ga je nooit vergeten!xxx

    10. Sylvie a placé une fleur