Avis de décès
(3)-
Source -
Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Condoléances
lieve martine,ik mis je nog erg, denk dagelijks aan je ,je had een hart van goud en je stond voor iedereen klaar ,je zit voor altijd in mijn hart,maar het gemis van jouw is nog hard Sabrina x
Ik blijf je zo missen lieve mama. Het ging terug wat beter met me, maar nu sinds opa overleden is, ben ik terug in een diep gatvgevallen. Ik geef wel niet op, dat zit niet in mijn genen, in mijn genen van jou, maar ik heb het soms toch wel verdomme moeilijk om overeind te blijven. Ik zie je zo graag mama, zorg maar goed voor opa nu. Blij dat jullie nu terug samen zijn.
Ik mis je zo lieve mama. Was je maar nooit van ons heengegaan.
??
Veel sterkte aan de kinderen en de familie van Martine.
Van mijn moeder hoorde ik het droevige nieuws. Martine was een fantastische vriendin toen we tieners waren. Ik herinner mij Martine als een lieve, zachte en een wijze vriendin, met wie je zo leuk kon babbelen. Ik denk met warme gevoelens aan haar terug.
Heel veel sterkte, steun en ons oprecht medeleven gewenst.
Oprechte deelneming.
Beste Bieke en familie,
Heel veel moed gewenst om, naar het positieve voorbeeld van je lieve mama, dit groot verdriet met sterke schouders te dragen. Oprecht medeleven.
Veel sterkte!