- Patrick Thijs
- Freddy Meekers
Avis de décès
(9)-
Source -
Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Condoléances
Wij bieden aan Mevr. Zoë en aan de familie Martens, kinderen en kleinkinderen onze gevoelens van medeleven aan bij het overlijden van Tjeu. Wij herinneren ons de talloze vriendelijke en sympathieke ontmoetingen.
Dr Londers was een fantastische gyneacoloog, met een hart voor zijn job. Zijn ouders hadden de meest passende voornaam gegeven aan hun zoon. Tot in zijn praktijk kon je de liefde voor zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen voelen. Hij zal door heel veel mensen gemist worden. Heel veel sterkte aan zijn mooie gezin. Mijn diepste medeleven.
Innige deelneming bij het zware verlies van deze fijne man
innige deelneming
Wij wensen de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd van Mia, Jeannine en Nicole
Renilde en jean paul en kinderen veel sterkte in deze droeven periode vanwege pol en silvia corthouts houben
Renilde en jeanpaul veel sterkte in deze droeve dagen vanwege pol en silvia corthouts houben