Clemence THONON

73 Ans

Date de naissance Diets-Heur

Date de décès 18/02/2013 Tongeren

Clemence THONON
Tongeren

    Avis de décès

    (1)
    • Clemence THONON
      Source
      • Het Belang van Limburg

    Condoléances

    1. Fam. E.Jacobs - Germeaux a placé une fleur

      innige deelneming en veel sterkte in deze moeiluijke tijd

    2. Paul en Irène Souverijns-Tassin

      We vernemen zojuist het overlijden van Clemence. Wij bieden u onze oprechte deelneming aan en wensen u veel sterkte toe.

    3. Monique+Roger Notelaers-Reynders NEREM a placé une fleur

      In Spanje vernamen wij het overlijden van uw geliefde echtgenote en mama Clemence.Daardoor konden wij niet aanwezig zijn op de begrafenisplechtigheid.Wij bieden U allen onze oprechte innige deelneming aan en zullen dikwijls denken aan de mooie momenten.Er is niets dat voorgoed verdwijnt ,als men de herinneringen bewaart.Veel sterkte bij dit groot verlies.

    4. margriet opdenakker en karel daerden

      Onze oprechte deelneming bij het overlijden van jullie dierbare.We hopen dat de mooie herinneringen aan haar het verdriet wat mogen milderen.

    5. Inge Koppers a placé une fleur

      Oprechte deelneming

    6. Lambert Thys a placé une fleur

      Heel veel sterkte bij het verlies van uw lieve echtgenote, moeder, oma. We hebben veel genoten van haar mooie kunstwerken. We zullen haar missen. Lambert Thys en Noëlla Louwagie.

    7. Cindy & Steven - LD Metaaldesign a placé une fleur
    8. Bertrand Beerts jean a placé une fleur

      Innige deelneming en veel sterkte aan de familie .

    9. fredy a placé une fleur

      mijne enige deelneming fredy van stephan gielen

    10. vanhay ghelen a placé une fleur

      veel sterkte aan de famlie