Avis de décès
(1)-
Source -
Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Condoléances
Onze oprechte deelneming bij het overlijden van Alda
Beste Familie,
Ik wens jullie heel veel sterkte met dit plotse verlies!!!
Kan het gewoon niet geloven...
Beste familieleden,Veel steun en moed in deze moeilijke dagen
Er is niets dat moeilijker is dan de dingen te wensen en te aanvaarden zoals ze zijn. Wij vragen allemaal:"waarom?" Het antwoord verstild... daar men het antwoord schuldig blijft. Frans, Stefan, Lieve en kinderen: hopelijk kunnen jullie dit verdriet een mooi plaatsje geven dicht bij jullie hart zodat de pijn draaglijker wordt! Veel sterkte en liefs in deze moeilijke tijden. Vanwege Peter en Karina Van Genechten (zoon en dochter van Anita Vuegen en Arno)
sincére condoléances
Innige deelneming .
Lieve juf Lieve, Stefan en de kinderen,
heel veel sterkte in deze moeilijke dagen.
aan iedereen die hem kende en aan de familie heel veel sterkte met dit grote verlies van een geweldige gast die we nooit zullen vergeten
innige deel deelneming
van akkermans roger en coeymans rina en zoon Mario
Innige deelneming vanwege de familie
Vuegen-Kaerts Lucien