Monique De Schauvre

71 Ans

Date de naissance Gent

Date de décès 15/02/2026 Gent

Monique De Schauvre
Gent
  • Ariane Dhaemer
  • Gisèle Carton
  • Koen De Schauvre

Avis de décès

(2)
  •  

    En nu is er de rust

    die we zo voor je wensten

    Geen strijd meer om het leven

    geen pijn

    En wij weten dat het goed is...

    En toch zijn wij verdrietig

    en zouden we graag

    nog even bij je zijn...

Condoléances

  1. Tony Alleman

    Ik was verrast door dit bericht van het overlijden van Monique . We hebben haar gekend als een dynamische en goedlachse collega die haar mannetje wist te staan . Ze was ook voor vele leerlingen een houvast . We wensen de familie veel onderlinge steun en troost toe .

  2. Ann-Lydia Defoort

    Amaai, dit was schrikken toen ik het bericht zag. Je was zo'n mooie lieve collega Monique. Ik wens je veel rust toe.

  3. Ariane Dhaemer a allumé une bougie
  4. Lut de Corte

    Beste familie, ik wens jullie troost bij het overlijden van Monique. Ze heeft jarenlang moed gehad om de ziekte te dragen en ondanks alle up en downs bleef ze een stralende vrouw! Oprechte deelneming.

  5. Bach Erwin

    Mijn kristelijke deelneming vanwege Erwin Bach

  6. Gisèle Carton a allumé une bougie
  7. Martine Braeckman

    Beste familie en vrienden van Monique ,
    haar overlijden treft mij . Enkele jaren geleden vierden we pensioen van Monique in italiaans restaurant . Monique leek me iemand die haar vrouwtje stond in Stedelijk Onderwijs . Mijn medeleven . Gr van Martine Braeckman ( ook godsdienstleerkracht in Stedelijk

  8. Marie-Ann

    Beste familie,
    Heb Monique mogen kennen als een gedreven en goedlachse leerkracht. Haar vroege overlijden raakt me. Ik hoop dat jullie veel voor elkaar hebben mogen/kunnen betekenen en dat dat een troost mag zijn.

  9. Koen De Schauvre a allumé une bougie