- Luc Luc
- Dominique Marechal
- Eddie Reynaert
Avis de décès
(1)-
Source -
Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Un oiseau blessé se cache dans son coin,parce qu’il a perdu trop de ses plumes.Non pas pour pleurer,mais pour mourir doucement.Heureux d’avoir pu vivre à sa guise.Het is mooi geweest, langduriger, vuriger dan bedachtmet zovelen om lief te hebben,jou vooral, Terese, om dicht bij te hebben.
Condoléances
Als archivaris, bereklid van Biekorf en redactiesecretaris van Brugs Ommeland heb ik de eer gehad om in aanraking te komen met het historisch onderzoek van Fons. Zijn kennis over zijn onderzoekdomeinen waren ongeëvenaard.
Mijn oprechte deelneming.
In naam van het tijdschrift Biekorf bieden we onze deelneming aan bij het overlijden van Fons die sinds 1973 lid van het berek was. Van 1979 tot 1982 nam hij de taak van redactiesecretaris op zich. Zijn inzet voor Biekorf was groot, waarvoor onze oprechte dank. Fons blijft leven in onze herinnering.
Alfons was onze leraar geschiedenis die het kritisch denken sterk stimuleerde. Toen het examen geschiedenis aanbrak, wisten we niet goed wat studeren, maar het kwam er vooral op aan een gefundeerde eigen mening te brengen. Ik zie hem nog schrijven "Te emotief!" Ik dank hem voor die kostbare vorming.
Beste Familie, ik bied u mijn oprechte deelneming aan bij het overlijden van uw echtgenoot en (groot)vader. Ik heb Fons mogen kennen als leraar geschiedenis en heb zeer genoten van zijn toch ongewone wijze van lesgeven, die mij een levenslange interesse voor geschiedenis bijgebracht heeft.
Geachte familie van Fons,
Ik betuig u allen mijn medeleven bij het overlijden van uw echtgenoot, vader en grootvader. Ik heb hem gekend en gewaardeerd als collega in het college, als historicus met tal van boeiende bijdragen en als medelid in het berek van Biekorf. Ik blijf hem dankbaar en indachtig