Jacques Lecluyze

76 Ans

Date de naissance Kortrijk

Date de décès 12/06/2024 Menen

Jacques Lecluyze
Menen
  • M.-Jeanne zr Vanclooster
  • Veerle Nollet
  • Laetitia Stragier
  • Frans Werbrouck

Avis de décès

(1)
  • Jacques Lecluyze
    Source
    • De Standaard

Condoléances

  1. Antoon Vandendriessche

    Ik verneem nu pas dat Jacques van ons is heengegaan. Hij zal mij altijd bijblijven als de gedreven leraar muziek die onverdroten in iedere leerling muzikaal talent wist te ontdekken en ontwikkelen. Zijn verdiensten voor de instandhouding van het Banjo-orkest zijn onschatbaar geweest.

  2. M.-Jeanne zr Vanclooster a allumé une bougie
  3. Veerle Nollet a allumé une bougie
  4. Laetitia Stragier a allumé une bougie
  5. Frans Werbrouck a allumé une bougie
  6. Mieke Vanhaute

    Oprechte deelneming aan Myriam en familie. Veel sterkte . Jacques blijft in mijn herinnering verder leven als een aimabele collega en een veelzijdige muzikale persoonlijkheid.

  7. Karlien Robbe

    Mijn oprechte deelneming bij het overlijden van een bezielde lesgever in de academie van Menen.

  8. Joke, Ronny & Sean Fernandez Nollet

    Met innige deelneming. Gecondoleerd met dit enorme verlies. Heel veel sterkte gewenst in deze moeilijke tijd. Wij wensen je veel kracht bij het verwerken van dit verdriet.

  9. Dries Seynhave a placé une fleur

    Beste Myriam, Yumika en Barbara,

    Wij bieden jullie onze innige deelneming aan bij het heengaan van Jacques.
    Met grote spijt delen we mee dat wij op reis zijn .Mogen de vele mooie momenten jullie een troost wezen. Adieu of A Dieu Jacques, Dank voor de vele mooie jaren.
    Dries

  10. Dirk

    Ik heb veel mooie momenten beleefd met en door Jacques. Ik ervaarde hem als een gevoelig mens, een erudiet en een vat vol muziek. Ook na het stoppen van Cantiamo bleef hij in mijn herinnering. Ik zal hem verder meedragen in mijn hart. Ik voel mee met zijn geliefden die hem missen.
    Dirk

Wees dankbaar voor het leven, geniet van elke dag en zorg voor elkaar