Jean-Pierre Serulus

77 Ans

Date de naissance Kortenaken

Date de décès 25/09/2023 Leuven

Jean-Pierre Serulus
Leuven
  • Françoise Vantomme

Avis de décès

(1)
  • Jean-Pierre Serulus
    Source
    • De Standaard

Condoléances

  1. Françoise Vantomme a allumé une bougie
  2. Margriet Vos & Rik Convents

    Beste Anne,
    Wij sluiten ons aan bij de Historia-vrienden in de rouw om je overleden echtgenoot. We wensen je veel sterkte.
    Mvg
    Margriet Vos&Rik Convents

  3. Marie-Jeanne Leemans

    Lieve Anne,

    Wij vernemen zopas, via Inge, het droevig overlijden van je echtgenoot Jean-Pierre.
    Etienne en ik wensen je heel veel sterkte en vooral ook de kracht om, ondanks dit groot verlies, de mooie momenten samen met hem en je kinderen te blijven koesteren.

    Warme knuffel,
    Marie-Jeanne

  4. Hilde Dierck en Geert Catteeuw

    Beste An, kinderen en kleinkinderen,
    Geert en ik vernamen het overlijden van Jean Pierre en willen hierbij onze deelneming betuigen. Wij wensen jullie veel sterkte toe.

  5. Marina

    Beste Anne, Barbara en Nina

    met veel droefenis verneem ik het overlijden van Jean-Pierre. In mijn herinnering zal hij steeds de goedlachse fijne man blijven zoals ik hem meer dan 40 jaar geleden leerde kennen. Veel sterkte en liefde voor jullie allen!

    Marina

  6. Jos Robeet en Lieve Baras

    Beste Anne
    Innige deelneming en veel sterkte om dit verlies te verwerken voor jezelf en voor heel je familie.
    We leven met je mee.
    Lieve en Jos

  7. Christine Bouckaert

    Beste Anne,

    Ik zend U mijn meest gemeende medeleven bij het verlies van je echtgenoot. Ik heb goede herinneringen aan de tijden dat we elkaar gekend hebben en wens je veel moed toe om verder te leven.Immer welkom hier bij mij in Bourgondie.

  8. Cindy

    Sterkte in deze moeilijke tijden.
    CINDY SEVERI
    Kortenaken