Avis de décès
(1)-
Source -
Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Condoléances
Julien was met voorsprong de beste voetbaltrainer die ik ooit gehad heb: empatisch, motiverend ("Niet opgeven!!"), sympathiek, als het ware een vaderfiguur voor jonge spelertjes. Het waren heel mooie voetbaljaren bij SK Merelbeke in de eerste helft van de jaren 80! Ik ga ze extra koesteren!
Veel sterkte aan de familie en vrienden.
Julien bedankt voor de vele mooie momenten op de jeugdtrainingen van de sk; alsook tijden s ons werk bij de vele feesten en bals.
Veel sterk voor de kinderen en kleinkinderen gewenst.
Willy & Dany & Björn.
Bij deze willen we onze innige deelneming aanbieden bij het overlijden van Julien.
Wij hebben Julien gekend als "garçon" op de vele "bals" waar we naartoe gingen.
Op het einde van zijn levensjaren kwam hij soms een praatje slaan in het rustoord waar ik als keyboardspeler regelmatig de mensen kwam entertainen met liedjes uit de tijd van toen.