Jozef Michiels

82 Ans

Date de naissance Leopoldsburg

Date de décès 21/09/2011 Leopoldsburg

Jozef Michiels
Leopoldsburg

    Avis de décès

    (2)
    • ik ben niet iemand met veel woorden maar wil toch even iets zeggen over mijn fantastische bompa die ik in mijn leven heb gekent. Je was er altijd voor iedereen bompa je kon wel eens vloeken enzo maar dat namen we er graag bij en weet je bompa dat vloeken van jou gaan we hard missen maar je moet wete in mijn gedachten ben je nog altijd bij mij en Ik wil mijn bompa laten voorleven via deze herdenkingspagina zodat hij kan zien dat we hem nooit gaan vergeten en weet je bompa ik ga je nooit vergeten je zal altijd in mijn hart en men herrinneringen blijven voortleven.

      Ik ga je missen maar ik weet dat je maar aan de andere kant bent en weet je bompa die weg is niet ver weg en ooit komen we mekaar weer tegen in het leven en dan zijn we weer samen voor eeuwig en altijd.

      Bompa ik ga je missen.

      je kleindochter cynthia

       

    Condoléances

    1. Tessa a placé une fleur
    2. lieve bompa

      lieve bompa

      bompa ik mis je nog steeds heel veel.
      we hebben mooie momenten kµgekent en bompa ik zal die voor altijd koesteren spijtig dsat je niet meer onder ons bent maar bompa je bent maaer aan de andere kant van de weg en ooit koimmen we mekaar weer tegen.
      bompa het ga je goed en ik mis je en hou squper veel van je en blijft voor altijd in mijn hartje zitten.

      je kleindochter cynthia

    3. pa

      lieve pa

      ik mis je ontzettend veel ook al ben je maar aan de andere kant van de weg maar je mag nooit vergeten ik zal altijd van je blijven houden en bedankt voor het mooie leven en de mooie momenten die je mij hebt gegeven. Ik zal die voor altijd koesteren in mijn hart en pa er word goed gezorgd voor ons moederke zoals jij dat altijd hebt gedaan met zeer veel liefde. Ik ga je missen maar ik weet je bent niet ver weg van mij.

      pa ik mis je en ik hou van je.

      van je zoon leo

    4. patrick

      Bompa,

      ik ben niet meteen de persoon van veel woorden. Maar ik wil je bedanken voor alles wat je voor me gedaan hebt. Je hebt me de waarden van het leven bijgebracht. En vooral stond je me altijd bij, ook in kwade dagen. Je hebt me steeds als een eigen zoon beschouwd. Bompa,ik ben dan ook heel fier om jouw kleinzoon te zijn.
      Bompa ik mis je ontzettend, maar ik weet waar ik ook zal gaan dat je steeds bij mij bent.

      Bompa, ik zal altjd van je blijven houden!

      ja kleinzoon Patrick

    5. inge

      lieve opa

      ik mis je super hart was je nog maar steeds bij mij
      maar je zit voor altijd in mijn hartje ik heb je steeds bij

      je kleindochter inge