Avis de décès
(3)-
Source -
Login réservé à la famille
Vous ne pouvez vous connecter ici que via l'administrateur, il s'agit d'un proche du défunt.
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Si vous souhaitez devenir un (co) administrateur, contactez-nous via inmemoriam@lavenir.net. Visitez notre FAQ pour plus d'informations.
Si vous avez déjà un identifiant, cliquez ici pour vous connecter
Condoléances
Wij hebben pas vernomen van het heengaan van Georgette.Daarom wat later maar zeer
welgemeend onze innige deelneming aan Aimé en familie . We wensen hen veel sterkte
Met verslagenheid vernemen wij nu pas het overlijden van Georgette. Wij bieden dan ook aan Aimé en gans de familie onze gevoelens van innige deelneming aan bij dit zware verlies. We zullen haar minzame en innemende persoonlijkheid zeker missen op alle activiteiten van het WF in de toekomst.
Onze oprechte en innige deelneming bij het overlijden van Georgette. Wij zullen ons haar steeds herinneren als de intelligente, vrolijke en lieve vrouw die ze was en wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies.
Innige deelneming bij het overlijden van Georgette; zij was een zeer goede vriendin van mijn moeder en heeft haar vele jaren gesteund tijdens haar ziekte.
Georgette was steeds een opgewekte levenslustige dame die we nu zullen missen.
Veel sterkte bij het verwerken van dit verlies