Mediahuis wil je online een sterke nieuwsbeleving bieden. Op onze websites en apps tonen we daarom advertenties die voor jou relevant zijn. En naast het nieuws van de dag kunnen we je bijkomende artikels aanbevelen op basis van je interesses. Deze leiden we af uit je klikgedrag aan de hand van cookies of gelijkaardige technologieën.
Wil je deze dienst gebruiken? Bevestig dan met “Ja, ik aanvaard de voorwaarden”. Klik hier om de volledige voorwaarden van deze dienst of ons cookiebeleid te lezen
Hier kan enkel ingelogd worden door de beheerder, dit is een naaste van de overledene. Wil u zelf (mede-)beheerder worden van deze pagina, contacteer ons via info@inmemoriam.be. Voor meer info verwijzen we u graag naar onze FAQ.
Heeft u reeds een familie login klik dan hier om in te loggen.
Rouwregister
jean-marie thora
Make ik zal jou nooit vergeten,voor altijd blijf je in mijn hartje,je bent voor mij het allerliefste wat er was en nu nog is.Ik mis je zo ontzettend.
Dikke kus,het ga je goed en doe pa en Rita de dikke grtjs van mij en geef ze ook een dikke kus
thora koenplaatste een bloem
Carine Awoutersplaatste een bloem
Margot
Altijd opgewekt ook al ging het minder,zo kennen we jou. Mooie momenten hebben we samen gehad. Je zal altijd in mijn gedachten blijven. Veel sterkte aan gans de familie
voor mijn lieve mamaplaatste een bloem
ik zal de weekelijkse bezoekjes en boodschapjes die ik voor je deed enorm missemn, je bent en blijft altijd bij me dat weet ik .
anniek en patrick
lieve bomma,
Je was een bomma uit de duizend, we gaan je ontzettend hard missen. rust zacht
kelly, rudi en wanneplaatste een bloem
Rust zacht lieve bomma, we gaan je missen...
rust zacht lieve bommaplaatste een bloem
buschauffeusse christa
jeanneke, ik zal je altijd blijven herinneren als de goedlachse jeanneke,altijd blijgezind stapte je op de kienbus,nooit klagend al doorstond je de laatste tijd veel pijn, wie had kunnen denken dan het plots zo snel ging allemaal, ongeveer 6 weken geleden zette ik je voor de laatse keer af,je zei"tot volgende week" maar die week is niet meer gekomen,het ga je goed hierboven..vergeten zal ik je nooit meer rust zacht...
Nouwen Josette
Woorden zullen nooit in staat zijn, gevoelens uit te drukken zoals ze bedoeld zijn. Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn.
Rosette en Jean en aan de familie veel sterkte.
Josette en Douglas.
Condoleren
Bedankt voor je rouwbetuiging
Je hebt ervoor gekozen om je rouwbetuiging kenbaar te maken aan andere. Kies een sociaal platform met één van de onderstaande knoppen.
Rouwregister
Make ik zal jou nooit vergeten,voor altijd blijf je in mijn hartje,je bent voor mij het allerliefste wat er was en nu nog is.Ik mis je zo ontzettend.
Dikke kus,het ga je goed en doe pa en Rita de dikke grtjs van mij en geef ze ook een dikke kus
Altijd opgewekt ook al ging het minder,zo kennen we jou.
Mooie momenten hebben we samen gehad.
Je zal altijd in mijn gedachten blijven.
Veel sterkte aan gans de familie
ik zal de weekelijkse bezoekjes en boodschapjes die ik voor je deed enorm missemn, je bent en blijft altijd bij me dat weet ik .
lieve bomma,
Je was een bomma uit de duizend, we gaan je ontzettend hard missen.
rust zacht
Rust zacht lieve bomma, we gaan je missen...
jeanneke,
ik zal je altijd blijven herinneren als de goedlachse jeanneke,altijd blijgezind stapte je
op de kienbus,nooit klagend al doorstond je de laatste tijd veel pijn,
wie had kunnen denken dan het plots zo snel ging allemaal,
ongeveer 6 weken geleden zette ik je voor de laatse keer af,je zei"tot volgende week"
maar die week is niet meer gekomen,het ga je goed hierboven..vergeten zal ik je nooit meer
rust zacht...
Woorden zullen nooit in staat zijn,
gevoelens uit te drukken zoals ze bedoeld zijn.
Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn.
Rosette en Jean en aan de familie veel sterkte.
Josette en Douglas.