Marc Brouwers

60 Ans

Date de naissance Stokkem

Date de décès 19/06/2019 Bilzen

Marc Brouwers
Stokkem
  • Willy Nijssen
  • Nancy Boreas

Avis de décès

(1)
  • Marc Brouwers
    Source
    • Het Belang van Limburg

Condoléances

  1. Willy Nijssen a allumé une bougie
  2. Nancy Boreas a allumé une bougie
  3. zelisko jp a placé une fleur
  4. Ludo

    Met jou had ik altijd graag nog eens aan tafel gezeten en gebabbeld over dit leven. Of gewoon niks gezegd en elkaar aardig gevonden. En ook al woon ik ver, en ook al hebben we elkander al een poosje niet meer gezien, mijn gevoelens en gedachten zijn zeer dicht bij je, Mark. Stel het wel, waar je ook naar toe gaat.

  5. Leen Vandael en Bent a placé une fleur

    Innige deelneming. Woorden schieten tekort in deze donkere tijd.

  6. Veel sterkte van Theo Van De Beek a placé une fleur
  7. Jos en Anita a placé une fleur

    Veel sterkte met dit verlies

  8. jean - pierre Janssen a placé une fleur

    heel veel sterkte voor dit ongelooflijke verlies aan echtgenote kinderen kleinkinderen en familie en vrienden, het ga je goed hierboven makker. R.I.P Marc

  9. jean - pierre Janssen

    heel veel sterkte voor dit ongelooflijke verlies aan echtgenote kinderen kleinkinderen en familie en vrienden, het ga je goed hierboven makker. R.I.P Marc

  10. Frank Boutsen

    Beste familie/nabestaanden, Ben verrast het heengaan van Marc te vernemen. Hij heeft een speciale plaats in mijn hart onder meer vanwege de warmte/vriendschap die hij uitstraalde telkens ik hem zag tijdens mijn kort verblijf in Stokkem. Mijn innige deelneming.